Lietuvos studentai kviečiami „įsukti akademinę lemputę“

2016-10-19

Jau lapkričio 8 dieną studentai iš visos Lietuvos turės galimybę įrodyti, jog jiems rūpi aukštojo mokslo klausimai. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų atstovybė organizuoja akademinių žinių patikrinimą,taip pat ir konferenciją – „Apšvietimas 2016“. Šia iniciatyva, kurios šūkis – „Įsuk akademinę lemputę!“, tikimasi paskatinti jaunus žmones aktyviau domėtis švietimo sistema bei akademiniu sąžiningumu.

„Apšvietimas 2016“ – Konstitucijos egzamino principu paruoštas testas, kuris vyks ir mūsų universitete. Jo pagrindą sudarys klausimai iš Mokslo ir studijų, Švietimo įstatymų bei Bolonijos proceso. Taip pat studentų lauks klausimai apie savanorišką veiklą, studentišką judėjimą ir tiesioginį studentų atstovavimą.

Egzaminas vyks dviem etapais. Per pirmąjį savo akademines žinias galės pasitikrinti VGTU studentai lapkričio 8 dieną 12 valandą SRK – I 03 auditorijoje. Antrasis, finalinis, etapas vyks lapkričio 17 dieną Kaune, Vytauto Didžiojo universitete. Egzamino metu bus surengta Akademiškumo konferencija, kurioje bus tobulinamos studentų akademinės aukštojo mokslo žinios, keliamos efektyvaus mokymosi kompetencijos bei skatinama būti sąžiningais ir socialiai atsakingais studentais.„Apšvietimo 2016“ dalyviais gali tapti visų studijų pakopų ir formų studentai, todėl raginame dalyvauti visus VGTU studentus!

Registracija į akademinį išbandymą; https://goo.gl/aIh7Du

Renginio nuoroda facebook tinkle: https://goo.gl/9aSVNp

unnamed

Kontaktinis asmuo:Greta Šmaižytė

Akademinių reikalų koordinatorė

VDU Studentų atstovybė

Tel. nr.: +370 690 71322

El. p.: infovdusa@gmail.com

www.vdusa.lt

Rašyti komentarą