Seniūnų inkubatorius 2016!

2016-12-14

Gruodžio 9 – 11 dienomis įvyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Studentų atstovybės (SA) ketvirtą kartą organizuojamas „Seniūnų inkubatorius“.  Tai trijų dienų projektas, skirtas akademinių grupių seniūnų įtraukimui į VGTU veiklą. Šio projekto metu  VGTU studentų akademinių grupių I ir II kurso seniūnai yra motyvuojami aktyviai dalyvauti ir veikti socialinėje veikloje, tapti aktyviais VGTU bendruomenės nariais.

Mokymų metu, kuriuose dalyvavo apie 70 seniūnų, buvo vedamos VGTU administracijos narių paskaitos –  strateginės partnerystės prorektorės A. Radzevičienės paskaita apie tarptautines galimybes ir patirtis užsienyje, įkvepianti rektoriaus padejėjo J. Nugaro paskaita apie tai, kokį jis mato VGTU, studijų direkcijos direktorės J.Žilinskienės paskaita apie VGTU studijų sistemą bei Centrinio biuro akademinių reikalų vadovės R.Kaminskytės paskaita apie seniūnų nuostatus, pareigas bei teises.

Taip pat visų mokymų metu grupių lyderiai dalyvavo darbo grupėse, kurios buvo penkios –

I ) bendrabučių tarybos modelis,

II ) akademinis etikos kodeksas,

III ) universiteto „Feedback“ sistema,

IV ) talentingų studentų skatinimo programa,

V) pirmakursių integracijos programa.

Darbo grupių metu dalyviai diskutavo, ieškojo sprendimų esančioms problemoms spręsti, sukurdami patį veiksmingiausią modelį kiekvienam paminėto proceso veiksmingumui užtikrinti.

Taip pat seniūnai galėjo dalyvauti simuliacijoje, kurioje užduotis buvo susikurti 4 studentų savivaldas, kurios nebūtų panašios į studentų atstovybės. Norėjome pamatyti, kaip seniūnų nuomone turėtų veikti organizacijos.

Visi mokymų dalyviai buvo laimingi gavę tiek daug žinių, motyvacijos bei pažinčių. Tikimės, kad šias įgautas žinias pritaikys praktikoje!

VGTU SA – už studentišką rytojų!

Rašyti komentarą